hakkimizda_3

Her şey, bir hayalle başladı.

Hayal, insan ve teknolojiyle gerçeğe dönüştü…

1984 yılında kücük bir marangoz atölyesiyle orman sektörüne giriş yapan  Ramazan ve Osman YILDIZ kardeşler, bu atölyeyi kimi zaman zorlu, kimi zaman keyifli dostluklar edinerek gectikleri ticaret yollarıyla her gecen gün daha sağlam ve kararlı adımlarla büyüterek YILDIZ ORMAN ÜRÜNLERİ’ni kurmuşlardır. Sürekli gelişen ve yeniliğe acık olan firmamız 2009 yılında YILDIZPAN ORMAN ÜRÜNLERİ bünyesinde kapı sektörüne giriş yapmıstır. Emin adımlarla ilerleyerek müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve iç pazardaki yerini sağlamlastırmak adına 2014 yılının Nisan ayında Gebze Balcık köyünde kapı üretim fabrikasını kurmuştur. Teknolojik makineleri ve tecrübeli personel kadrosuyla LEGNODOOR markası altında kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti firmamızın en büyük önceliği olmuştur.

Çeşitli ürün yelpazesiyle müsteri odaklı çalışan firmamız, herzaman müsterilerinin isteklerine önem vermiş, fikirlerini dikkate almıştir. Bu da her geçen gün hedef kitlesini artırmasına ve pazardaki yerini daha da genişletip sağlamlaştırmasına vesile olmustur. Tüketiciyle daha yakın olabilmek, daha hızlı hizmet verebilmek ve müşteri portföyünü geliştirmek adına 2016 yılının başlarında Sultanbeyli’nde kapı  showroomunu  hizmete sunmuştur.

YILDIZPAN, çalısanlarına da herzaman değer vermiş, her birini ailesinden bir fert gibi görmüştür. Bunda usta-çırak ayırt  etmeden bütün çalışanlarının fikirlerini önemseyerek çalışma ortamını kurmuştur. Kurucularımız herzaman firmamızın kuruluşunda ve bügünlere gelişinde bütün çalışanlarımızın büyük emeği olduğunu dile getirmiştir.

Yaşam alanlarımız bizim için çok büyük önem taşır. Ailemizle paylaştığımız, çocuklarımızla keyifli anlar yaşadığımız evlerimizde dekorasyonumuzu tamamlayan kapılarımız olmazsa olmazımızdır. Sürekli gelişen yeniliği seven bir millet olarak artık daha mimari ve modern tasarlanmiş sade ve sağlam kapilarla evimizin bütünlüğünü sağlamak isteriz. YILDIZPAN da bu düşünceyle modern kapı imalatını mühendislikle birleştirip kaliteli ve mimari tasarımlarını büyük bir özenle üreterek büyük bir gururla ‘LEGNODOOR’ markasıyla yaşam alanlarımıza değer katmaya devam ediyor.

yildizpan_c

KAPILAR

Fugalı veya fugazıs onlarca ahşap renk alternatifi ile modern çizgilerin kusursuz mobilya dokusuyla uyumu ve zerafetini tüm mekanlarda hissedin.

yasanan-her-mekana